Skvělá nevšední zábava v pusté krajiněJEEP SAFARI, denně
Zamíříme džípy do pouště a navštívíme beduínskou vesnici, kde se můžete projet na velbloudovi, seznámíte se se zvyky beduínů, večer Vás nadchne pozorování západu Slunce. Výlet se koná v odpoledních hodinách do západu Slunce. V ceně : transfer od/do hotelu, program v beduínské osadě, beduínská večeře a nápoje, průvodce.

MOTO SAFARI, Čtyřkolky, denně
Chcete si vyzkoušet jízdu na čtyřkolkách? Tento odpolední výlet je právě pro Vás. Sami dojedete do beduínské osady a seznámíte s kulturou beduínů, bude pro vás připravena večeře. V ceně : transfer od/do hotelu, program v beduínské osadě, beduínská večeře a nápoje, průvodce.

MOTO SAFARI, čtyřkolky dopolední (3 hodinový), denně
Nechcete se vydat do pouště odpoledne, kdy bývá velké horko? Do beduínské vesnice se můžete vydat i dopoledne. Pojedete na čtyřkolkách k beduínům, kteří Vám připraví čaj a vodní dymku, projedete se na velbloudovi,po krátkém odpočinku se vrátíte zpět na základnu. V ceně : transfer od/do hotelu, občerstvení v osadě, průvodce.

SUPER SAFARI, denně
Nechcete jet na čtyřkolkách až do beduínské osady? Do pouště se můžete vydat třeba jeepem a teprve tam si jízdu na čtyřkolkách vyzkoušíte, prohlédnete si beduínskou osadu a seznámíte se s jejich životem, uvidíte západ Slunce, následuje beduínská večeře. V ceně : transfer od/do hotelu, program v osadě, beduínská večeře, nápoje, průvodce.

SAHARA PARK denně
Odpolední výlet jeepem do pouště, kde navštívíte beduínskou osadu, seznámíte s jejich životem a zvyky, můžete se projet se čtyřkolkou a na buginách ,na velbloudech a koních navštívíte terárium, kde uvidíte různé druhy živočichů žijících v poušti, následuje pozorování západu Slunce, po večeři Vás čeká beduínská folklórní show - národní beduínské tance, fakír, břišní tanečnice, návrat zpět základnu. V ceně : transfer od/do hotelu, program v osadě, beduínská večeře, nápoje, průvodce.

Mini Sahara Park, denně
Dopoledni zkrácený program klasické Sahary Park. Džípem do beduínské vesnice, projížďka na velbloudech, vodní dýmka, čaj, projížďka na čtyřkolkách a buginách, koně, oslíci, terárium. V ceně : transfer od/do hotelu,vodní dýmka,čaj, průvodce
*cena za jednu osobu