Privátní, prohlídky, výlety a akce


DENDERA ABYDOS - denně
Prohlídka chrámu bohyně Hathor v Dendeře, v Abydosu – chrám Sethiho I ,Ramesse II. V ceně výletu : transfer od/do hotelu klimatizovaným mikrobusem, vstupné do památek, oběd, průvodce hovořící česky

KáhiraAlexandrie 2 dny - denně
První den shodný s jednodenní Káhirou , následně ubytování na 4*hotelu. 2. den odjezd do Alexandrie - Alexandrijská knihovna, Kajtbajova pevnost, Pompejův sloup, katakomby Kom El Shoqafa,mešita Abu Al Abbas. V ceně výletu : transfer od/do hotelu klimatizovaným mikrobusem, průvodce mluvící česky,hotel,2x oběd, 1x snídaně, 1x večeře, vstupy.

Abu Dabbab, šnorchlování s želvami - denně
Celodenní výlet z Hurghády na oblíbenou pláž v Marsa Alam. Výlet lze realizovat při min. počtu 5 osob V ceně výletu : transfer od/do hotelu klimatizovaným mikrobusem, průvodce mluvící česky,vstupné, oběd.

City tour - denně
Prohlídka přístavu, nové mešity,rybí trh,staré město Dahar-ovocný trh,koptsky kostel. V ceně výletu : Doprava , česky mluvící průvodce.

Východ slunce v poušti - čtyřkolky - denně
Výlet do pouště na čtyrkolkách ještě před rozedněním.Na poušti pozorování východu slunce, beduínský čaj, vodní dýmka,svezení na velbloudech. V ceně výletu : transfer od/do hotelu, průvodce mluvící česky
*cena za jednu osobu