Prohlídky památek i ruchu velkoměsta

Káhira


Káhira - Út,Čt,Ne (Privátně každý den)
Navštívíte Egyptské muzeum, pyramidy v Gíze, Sfingu, obchod s papyrusy a parfémy.
V ceně : Doprava, vstupné do památek, oběd v restauraci, česky mluvící průvodce. Za příplatek možno od průvodce zakoupit plavbu po Nilu.
Káhira letecky - Každý den
Navštívíte Egyptské muzeum, Sfingu, pyramidy v Gíze V ceně : transfer z/do hotelu, letenka, vstupné do památek, oběd v restauraci, česky mluvící průvodce
Káhira na 2 dny
První den shodný s jednodenní Kahirou, večer následuje ubytování ve 4*hotelu s večeří a se snídaní. Druhý den návštěva Sakkary a Dahshuru. V ceně : transfer od/do hotelu,pruvodce mluvici cesky,vstupy do památek, 2x oběd,1x večeře,1x snídaně, nocleh ve 4*hotelu.

Luxor


LUXOR 1den možno i privátně a z oblasti Marsa Alam Út,Čt,Ne (Privátně každý den)
Prohlédnete si chrám v Karnaku, navštívíte Memnonovy kolosy, Údolí královen, chrám královny Hatšepsut, manufakturu na výrobu alabastru, obchod s papyrusy V ceně : transfer z/do hotelu, vstupné do památek, oběd v restauraci, průvodce česky mluvící Za příplatek je možná plavba po Nilu na banánovou plantáž.
LUXOR 2 dny z Hurghady i z Marsa Alam
První den shodný s jednodenním Luxorem, večer následuje ubytování ve 4*hotelu s večeří a se snídaní, druhý den Luxorský chrám,Deir el Medina, Medinat Habu V ceně : transfer z/do hotelu, vstupné do památek, nocleh v 4*hotelu, obědy 1x večeře, 1x snídaně, průvodce mluvící česky Za příplatek je možná návštěva banánové plantáže, večerní světelná show v Karnaku
LUXOR II a DENDERA z Hurghady i z Marsa Alam
Navštívíte další památky - Luxorský chrám, po přeplutí Nilu pokračujete prohlídkou zádušního chrámu Medinat Habu, následuje oběd, po obědě přejezd do Dendery, kde se nachází Chrám bohyně Hathor V ceně : transfer z/do hotelu, vstupné do památek, oběd ,průvodce česky mluvici Možno též z oblasti Marsa Alam ( ceny na vyžádání)
Luxor 2 dny S letem balónem, denně
Program: 1. den - příjezd do Luxoru, návštěva chrámu královny Hatšepsut v Údolí králů, večerní návštěva osvětleného Luxoru, ubytování v 4* hotelu. 2. den - v brzkých ranních hodinách let balónem. Poté plavba lodí po Nilu. Český průvodce.
ASUAN a ABU SIMBEL 2 dny z Hurghady i z Marsa Alam
První den navštívíte Asuánskou přehradu, nedokončený obelisk a Esetin chrám na ostrově Philae, druhý den Chrám v Abu Simbel V ceně : transfer klimatizovaným mikrobusem z/do hotelu, vstupy, průvodce hovořící česky, noc ve 4*hotelu s večeří a se snídaní, 2x oběd Možno též i z oblasti Marsa Alam (ceny na vyžádání)
*cena za jednu osobu